Vážení zákazníci, vítejte na stránkách firmy STAVEBNINY VALA.
Jsme rádi, že jste navštívili stránky STAVEBNINY LEVNĚ. Naším cílem jste právě Vy-spokojený zákazník .

Tento internetový obchod Vám zajistí kompletní sortiment kvalitních stavebních materiálů, střešních krytin, izolací a dalšího sortimentu za nejlepší ceny. Naše stavebniny jsou například již 10 let největším prodejcem cihelných výrobků SUPERTHERM od firmy HELUZ a dobré postavení si drží i u jiných výrobců. Naše stavebniny kombinují všechny druhy činností, tak aby byla vysoce konkurenční a to internetový prodej, velkoobchod, maloobchod, který provozujeme na našich šesti prodejnách stavebnin.

Jste-li již naším zákazníkem, pak mi dovolte poděkovat za důvěru, kterou nám projevujete tím, že s námi spolupracujete. Naše stavebniny mají šest skladů na ploše 16000 m2.

Nejste- li ještě naším zákazníkem, pak to, že jste na těchto stránkách, znamená, že naléhavě sháníte dodavatele, který bude rozumět Vaším potřebám. Budeme se snažit, aby i Vy jste byl(a) naším spokojeným zákazníkem. Doufám, že s našimi službami jste a budete spokojeni, protože to je naším hlavním cílem.

Pokud máte zájem o nákup v našem internetovém obchodě , pak Vás prosíme zvolte zboží o jaké máte zájem. Naše stavebniny toto berou pouze jako informativní poptávku z Vaší strany. Poté Vám zašleme přesnou cenovou kalkulaci.


Naše firma tyto stránky provozuje jako levné stavebniny a prodej online stavebnin na internetu považujeme za samostatné oddělení. Ceny v tomto eshopu jsou proto vždy nižší než v kamených prodejnách. Zpracování těchto objednávek podléhá nižším nákladům a proto, kdo chce nakoupit levněji, nechť klidně nakoupí přes náš internetový portál. Konečný odběr pak samozřejmě může proběhnout přímo na našich stavebninách.Těšíme se na spolupráci s Vámi a doufáme, že u nás budete spokojeni.

 

Váš ........ STAVEBNINY LEVNĚ TÝM
Na práci máme rukou dost - a všechny hydraulický!