HELUZ

 

 

Máte vystavenou objektovou slevu přímo od firmy HELUZ? Pošlete nám jen čísla jejich nabídky (800....... a CZB............. Naše systémy jsou propojeny a nabídku Vám uděláme do 48 hodin. Ceny od výrobce Vám vylepšíme! I u nás probíhají akce: Půl domu zdarma. Jen o něco lépe.

 

Největší slevy u nás, každý den kontrolujeme na srovnávači cen http://www.zbozi.cz/ a naše ceny jsou nejnižší!

 

Výrobky HELUZ máme všechny skladem na našich prodejnách. Zboží dodáváme s DOPRAVOU ZDARMA po celé ČR a SR přímo od výrobce, dle obchodních podmínek firmy HELUZ, nebo z našich skladů. Prodej kompletního sortimentu. Jsme již 10let největší prodejci kompletního sortimentu firmy HELUZ. Za tuto dobu jsme prodali cihly, stropy, komíny, panely za více než 750 mil. Kč. To jsou velké zkušenosti s těmito materiály. Firma HELUZ cihlářský průmysl v. o. s. vyrábí a na trh dodává komplexní cihelný systém pro hrubou stavbu. V současné době je společnost HELUZ největším výrobcem a dodavatelem cihelného materiálu na českém trhu a na našem portále www.nejlevnejsi-stavba.cz nabízíme výrobky HELUZ za nejlepší ceny na trhu.

 

V ceně broušených cihel je započteno lepidlo nebo pěna. Pro přesné stanovení zakl. malty, lepidla, příp. pěny zasílejte projekty ke zpracování na firmu HELUZ cihlářský průmysl v. o. s. Pokud není zpracováno dle zaslané projektové dokumentace, je stanovení množství v ceně cihel pouze orientační.

Zobrazeno 1 - 30 (z 521 produktů)

Zobrazeno 1 - 30 (z 521 produktů)