KAMÍNKOVÉ POVRCHY

Naše firma Vám může po domluvě zajistit i pokládku. Cena pokládky je 250 Kč/ma cestovné 10 Kč/km z Havlíčkova Brodu a zpět.

 

Profistone a Topstone kamínky je složen ze zaručeně přírodního kameniva, bez jakýchkoli přísad barev.Struktura a pestrost nabízených barev je díky českému i exotickému kamenivu dováženému z celého světa. Pojivo tvoří speciálně vyvinutá pryskyřice, která po vytvrdnutí zaručuje dlouholetou stálost, chemickou stabilitu a dodává povrchu dlouhodobý lesk. Profistone kamínky má ohromnou výhodu při použití na stávající betony a různé nerovné povrchy, kde odpadají potřebné kroky pro pokládku dlažeb, jako jsou nákladné penetrace a nivelační hmoty. Profistone kamínky má velmi jednoduchou údržbu, postačí vysavač nebo běžné postupy a přípravky jako na dlažbu, jelikož je povrch porézní a může se stát že v pórech ulpí nějaká organická nečistota ( jídlo, nápoj atd.), postačí vysát nebo vypláchnout a vyčistit povrch parou, čímž se zaručí i desinfekce

Použití

Interiéry - Profistone kamínky tvoří luxusní vzhled je vzhledem k bezproblémové údržbě a výbornému přenosu tepla ideálním povrchem. Má výborné využití v interiérech s podlahovým vytápěním, kde oceníte schopnost předávat teplo v celé ploše čímž zaručuje vysoký komfort. Díky výbornému pojivu je zaručena barevná stálost a pro bezprašnost je ideální i pro alergiky a astmatiky. Na žádost můžeme udělat povrch slinutý s jemnou texturou povrchu ( ještě jednodušší na údržbu) – použití hlavně v koupelnách a místnostech s častým výskytem vody.

Exteriéry - Profistone kamínky odolává vysokému mechanickému zatížení, což zaručuje odolnost při použití v místech s těmito požadavky, jako jsou například příjezdové cesty, chodníky, pergoly, bazény atd. Výhodou Profistone kamínky je vytvoření vrstvy pro odtok vody v povrchu se zabráněním průniku do podloží, což je hlavní výhoda venkovních ploch a okolí bazénu kde voda odtéká pod povrchem a netvoří se nežádoucí kaluže. Profistone kamínky se v exteriérech výborně čistí tlakovou vodou WAP.

Zobrazeno 1 - 30 (z 156 produktů)

Zobrazeno 1 - 30 (z 156 produktů)